Huolella valitut ravintolisät ja hoitotuotteet pienille eläimille

Pidä hyvää huolta pikkuisistasi!

Onko ystävälläsi turkki tai höyheniä, meillä on pieni tuotevalikoima hamstereille, marsuille tai undulaateille pitääksesi ne terveinä ja hyvin hoidettuina.

Suodata & lajitella

Hinta Merkit Koostumus Tuotteiden ominaisuudet Käyttöalue: eläin
Suodata

Pienet lemmikit: 14 tuotetta

Ewalia Maksa- ja munuaismehu lemmikeille

Ewalia Maksa-​ ja munuaismehu lemmikeille, 500 ml

  • Koirille, jyrsijöille ja muille lemmikkieläimille
  • Soveltuu säännölliseen käyttöön
  • Valmistettu ilman kemiallisia lisäaineita
19,09 € (38,18 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Ewalia Mehu lemmikkien vatsalle

Ewalia Mehu lemmikkien vatsalle, 500 ml

  • Lakritsia, kamomillaa, fenkolia ja rohtosalkoruusua
  • Sertifioidut, laadukkaat yrtit
  • Koirille, jyrsijöille & ym.
19,09 € (38,18 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Ewalia Mustakuminaöljy eläimille

Ewalia Mustakuminaöljy eläimille, 500 ml

  • Kylmäpuristettu
  • Egyptin mustakuminasta
  • Elintarvikelaatua
37,99 € 39,99 € (75,98 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Ewalia Liikkumisen iloa lemmikeille (mehu)

Ewalia Liikkumisen iloa lemmikeille (mehu), 500 ml

  • Tiivistetty yrttiuute
  • Tähkämunkkia ja rypäleensiemeniä
  • Helppo annostella
17,99 € (35,98 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Ewalia Suolistomehu lemmikkieläimille

Ewalia Suolistomehu lemmikkieläimille, 500 ml

  • Kamomillan ja karhunvatukan lehdillä
  • Tiivistetty yrttiuute
  • Ei kemiallisia lisäaineita
17,09 € 17,99 € (34,18 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Immuunijärjestelmää tukeva mehu lemmikeille

Ewalia Immuunijärjestelmää tukeva mehu lemmikeille, 500 ml

  • Koirille, jyrsijöille & ym.
  • Sisältää C-vitamiinia
  • Tyrniä, ruusunmarjaa ja ginsengiä
17,09 € 17,99 € (34,18 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Ewalia Rio Grande -mehu lemmikeille

Ewalia Rio Grande -​mehu lemmikeille, 500 ml

  • Arvokkailla Cush-yrteillä
  • Ei lisättyä sokeria
  • Sisältää munkinpippuria
18,42 € 19,39 € (36,84 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Ewalia Senior Fit - mehu lemmikeille

Ewalia Senior Fit -​ mehu lemmikeille, 500 ml

  • Kehitetty erityisesti vanhemmille eläimille
  • Arvokkaita yrttiuutteita
  • Koirille, jyrsijöille ja muille lemmikkieläimille
17,99 € (35,98 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Ewalia Kurkkukipumehu lemmikkieläimille

Ewalia Kurkkukipumehu lemmikkieläimille, 500 ml

  • Koirille, jyrsijöille & ym.
  • Ei kemiallisia lisäaineita
  • Laatutuote Itävallasta
19,39 € (38,78 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Ewalia Sydänmehu lemmikkieläimille

Ewalia Sydänmehu lemmikkieläimille, 500 ml

  • Sopii vanhemmille eläimille
  • Siankärsämöllä ja orapihlajalla
  • Ei kemiallisia lisäaineita
19,09 € (38,18 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

prodog kauneusöljy

Verdesativa prodog prodog kauneusöljy, 100 ml

  • Kaikille kotieläimille
  • Parempi kammattavuus
  • Ei liimaa
19,89 € (198,90 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Kutinaa helpottava voide lemmikkieläimille

Ewalia Kutinaa helpottava voide lemmikkieläimille, 100 ml

  • Luonnollinen koostumus
  • Säilyttää luonnollisen kosteuden
  • Yrttiöljyuutteella
18,89 € (188,90 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

CBD VET Tiermoor

CBD VITAL CBD VET Tiermoor, 500 g

  • Todella monipuolinen
  • Hypoallergeeninen
  • Valmistettu turpeesta, jossa on yli 350 kasvia
13,39 € (26,78 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Ewalia Lemmikkien hermomehu

Ewalia Lemmikkien hermomehu, 500 ml

  • Koirille, jyrsijöille & ym.
  • Valeriaanaa, laventelia ja sitruunamelissaa
  • Poikkeustilanteissa
19,09 € (38,18 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä