Kissojen hoitotuotteet

Tue kissaystäväsi terveyttä

Löydä täydelliset ravintolisät ja hoitotuotteet kissallesi.

Tee ostoksia kategorioiden avulla.

Suodata & lajitella

Hinta Merkit Koostumus Tuotteiden ominaisuudet Käyttöalue: eläin
Suodata

Kissat: 29 tuotetta

Ewalia Maksa- ja munuaismehu lemmikeille

Ewalia Maksa-​ ja munuaismehu lemmikeille, 500 ml

  • Koirille, jyrsijöille ja muille lemmikkieläimille
  • Soveltuu säännölliseen käyttöön
  • Valmistettu ilman kemiallisia lisäaineita
17,18 € 19,09 € (34,36 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Ewalia Liikkumisen iloa lemmikeille (mehu)

Ewalia Liikkumisen iloa lemmikeille (mehu), 500 ml

  • Tiivistetty yrttiuute
  • Tähkämunkkia ja rypäleensiemeniä
  • Helppo annostella
16,19 € 17,99 € (32,38 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Ewalia Haavavoide lemmikkieläimille

Ewalia Haavavoide lemmikkieläimille, 100 ml

  • Luonnolliset ainesosat
  • Pintahaavoihin
  • Tukee ihosolujen uusiutumista
17,00 € 18,89 € (170,00 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Ewalia Tassunhoitobalsami

Ewalia Tassunhoitobalsami, 100 ml

  • Kosteuttava
  • Luonnollinen hoito
  • Takaa pehmeät tassut
18,89 € 20,99 € (188,90 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

belaMin Clinoptilolite Ravintolisä eläimille

Sana belaMin Clinoptilolite Ravintolisä eläimille (600 g)

  • Ravintolisä
  • Aktivoitu klinoptiloliitti
  • Pakollinen prebiootti
19,34 € 21,49 € (32,23 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Ewalia Suolistomehu lemmikkieläimille

Ewalia Suolistomehu lemmikkieläimille, 500 ml

  • Kamomillan ja karhunvatukan lehdillä
  • Tiivistetty yrttiuute
  • Ei kemiallisia lisäaineita
16,19 € 17,99 € (32,38 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Ewalia Kurkkukipumehu lemmikkieläimille

Ewalia Kurkkukipumehu lemmikkieläimille, 500 ml

  • Koirille, jyrsijöille & ym.
  • Ei kemiallisia lisäaineita
  • Laatutuote Itävallasta
17,45 € 19,39 € (34,90 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Ewalia Sydänmehu lemmikkieläimille

Ewalia Sydänmehu lemmikkieläimille, 500 ml

  • Sopii vanhemmille eläimille
  • Siankärsämöllä ja orapihlajalla
  • Ei kemiallisia lisäaineita
17,18 € 19,09 € (34,36 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Immuunijärjestelmää tukeva mehu lemmikeille

Ewalia Immuunijärjestelmää tukeva mehu lemmikeille, 500 ml

  • Koirille, jyrsijöille & ym.
  • Sisältää C-vitamiinia
  • Tyrniä, ruusunmarjaa ja ginsengiä
16,19 € 17,99 € (32,38 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Hanfred Lihaherkut kissoille

Hanfred Lihaherkut kissoille, Naudanliha (45 g)

  • 95 % lihapitoisuus
  • 5 % hampunsiementen jauhetta
  • Ei viljaa eikä lisäaineita
4,94 € 5,49 € (109,78 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

prodog kauneusöljy

Verdesativa prodog prodog kauneusöljy, 100 ml

  • Kaikille kotieläimille
  • Parempi kammattavuus
  • Ei liimaa
17,90 € 19,89 € (179,00 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Kutinaa helpottava voide lemmikkieläimille

Ewalia Kutinaa helpottava voide lemmikkieläimille, 100 ml

  • Luonnollinen koostumus
  • Säilyttää luonnollisen kosteuden
  • Yrttiöljyuutteella
17,00 € 18,89 € (170,00 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Ewalia Tassujen suojavoide

Ewalia Tassujen suojavoide, 100 ml

  • Ärtyneelle iholle
  • Vahvistaa ihon luonnollista suojaa
  • Kehäkukan öljyuutteella
18,89 € 20,99 € (188,90 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Nikolaus Nature animal ENTEROGENIC® Cat

Nikolaus Nature animal ENTEROGENIC® Cat, 40 g

  • Ensiluokkaista laatua Itävallasta
  • Valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista
  • Ruoansulatusentsyymit
17,99 € 19,99 € (449,75 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

CBD VET Tiermoor

CBD VITAL CBD VET Tiermoor, 500 g

  • Todella monipuolinen
  • Hypoallergeeninen
  • Valmistettu turpeesta, jossa on yli 350 kasvia
12,05 € 13,39 € (24,10 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Ewalia Lemmikkien hermomehu

Ewalia Lemmikkien hermomehu, 500 ml

  • Koirille, jyrsijöille & ym.
  • Valeriaanaa, laventelia ja sitruunamelissaa
  • Poikkeustilanteissa
17,18 € 19,09 € (34,36 € / l)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

Nikolaus Nature animal PetEnzym® Cat

Nikolaus Nature animal PetEnzym® Cat, 45 g

  • Parantaa ravintoaineiden imeytymistä
  • Sisältää amylaasia, proteaasia ja lipaasia
  • Sisältää B12-vitamiinia
26,09 € 28,99 € (579,78 € / kg)

Toimitus 14. lokakuuta mennessä

CBD VET Iho & Turkkisuihke

CBD VITAL CBD VET Iho & Turkkisuihke, 150 ml