Suitsukepuikot huonetuoksuina

Suodata & lajitella

Hinta Merkit Tuotteiden ominaisuudet
Suodata

suitsukepuikot: 11 tuotetta

Maharishi Ayurveda Suitsukepidike, pieni

Maharishi Ayurveda Suitsukepidike, pieni, 1 kpl

  • Puinen
  • Suitsuketikuille
  • Loistava lahjaidea
6,59 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

kruut Luonnonyrttisavustuskimppu Luomu

kruut Luonnonyrttisavustuskimppu Luomu, Good Vibes

  • Vapaa torjunta-aineista
  • Käsin kerätty
  • Yli 30 käyttökertaa
19,79 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

kruut fresh Vibes Räucherbündel Bio

kruut fresh Vibes Räucherbündel Bio

  • 100 % aitoa luomusalviaa
  • Perinteinen käsityö
  • Vapaa torjunta-aineista ja lisäaineista
19,79 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

TAOASIS Baldini huonetuoksusetti Yogaduft®

TAOASIS Baldini huonetuoksusetti Yogaduft®, 50 ml

  • 1x Yogaduft®, 50 ml
  • 3x bambuspuikkoa
  • Puinen ja sitruksinen tuoksu
13,49 € (269,80 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

TAOASIS Baldini huonetuoksusetti Buddhaduft®

TAOASIS Baldini huonetuoksusetti Buddhaduft®, 50 ml

  • 1x Buddhaduft®, 50 ml
  • 3x Bambutikkuja
  • Täyteläinen ja lämmin tuoksu
13,49 € (269,80 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Clear Mind -suitsukekimppu, luomulaatuinen

kruut Clear Mind -​suitsukekimppu, luomulaatuinen

  • Salvia, maruna & maarianheinä
  • 100 % luomu-villikasveja
  • Riittää yli 30 käyttökertaan
19,79 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

TAOASIS Baldini Huonetuoksusetti Feelruhe®

TAOASIS Baldini Huonetuoksusetti Feelruhe®, 50 ml

  • 1x Feelruhe®, 50 ml
  • 3x Bambuetikku
  • Makea-yrttimäinen, sitruksinen tuoksu
13,49 € (269,80 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

TAOASIS Baldini Huonetuoksusetti Feelfreude®

TAOASIS Baldini Huonetuoksusetti Feelfreude®, 50 ml

  • 1x Feelfreude®, 50 ml
  • 3x Bambustikkua
  • Harmoninen ja iloinen sekoitus
13,49 € (269,80 € / l)

Ei saatavilla tällä hetkellä

TAOASIS Baldini Huonetuoksusetti Happy Christmas

TAOASIS Baldini Huonetuoksusetti Happy Christmas, 50 ml

  • 1x Happy Christmas, 50 ml
  • 3x bambus-tikkua
  • Ihanteellinen talvella
13,49 € (269,80 € / l)

Ei saatavilla tällä hetkellä

TAOASIS Baldini Huonetuoksusetti Engelduft®

TAOASIS Baldini Huonetuoksusetti Engelduft®, 50 ml

  • 1x Engelduft®, 50 ml
  • 3x Bambustikkua
  • Mausteinen-sitruksinen aromi
13,49 € (269,80 € / l)

Ei saatavilla tällä hetkellä

Make a Wish come true Diffuser -huonetuoksu

Saint Charles Make a Wish come true Diffuser -​huonetuoksu, 100 ml

  • Täysin luonnollinen öljy-yhdistelmä
  • Sitrushedelmien tuoksu
  • Toimiva resepti
44,99 € 46,99 € (449,90 € / l)

Toimitus 26. lokakuuta mennessä