Hansaplast-tuotteet: laastarit & haavanhoito yhdellä silmäyksellä
Hansaplast: 23 tuotetta
Hansaplast Suojaava tenniskyynärpääside
- 360° tuki
- Yksilöllinen ja säädettävä paine
- Helpottava
17,89 €
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Universal-laastarit, 40 kpl
- Jokaiselle ihotyypille
- Vettä ja likaa hylkivä
- Hengittävä & lateksiton, sisältää pehmusteen
5,29 € (0,13 € / kpl)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Suojapolvituki
- 360° tuki
- Yksilöllinen ja säädettävä paine
- Kuormitusta vähentävä
17,79 €
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Sininen itsekiinnittyvä sormilaastari
- Itsekiinnittyvä & ei jätä liimajäämiä
- Käsin repäistävä & vedenkestävä
- Hengittävä & 0% lateksia
4,45 € 4,69 €
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Tehohoitovoide kovettuneelle iholle, 75 ml
- Kuiville, rasittuneille jaloille
- Erityisen hoitava
- Voi ehkäistä kovettumien muodostumista
10,49 € (139,87 € / l)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Känsälaastarit, 8 kpl
- Sopii ärtyneelle iholle
- Paineenlievitys & Pysyvyys
- Sisältää salisyylihappoa
6,59 € (0,82 € / kpl)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Toisen ihon suojalaastari, 6 kpl
- Sopii kaikille ihotyypeille
- Erittäin vahva pito
- 100% vedenpitävä & hengittävä
10,49 € (1,75 € / kpl)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Kinesiologiateippi, sininen
- Itsekiinnittyvä
- Vesi- ja hikoilunkestävä
- Hengittävä ja lateksiton
8,39 €
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Classic Laastari, 2 m
- Kaikille ihotyypeille
- Erittäin vahva liimapinta
- Yksilöllisesti leikattava
6,59 €
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Joustava haavaside 6x9 cm, 5 kpl
- Sopii kaikille ihotyypeille
- Erityisen joustava ja liikkuva
6,29 € (1,26 € / kpl)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Aqua Protect -laastari, 20 kpl
- Kaikille ihotyypeille
- 100% vedenpitävä ja hengittävä
- Erittäin vahva liimaus ja pysyvyys
6,09 € (0,30 € / kpl)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Suojakäsiranneke
- 360° tuki
- Yksilöllisesti säädettävä paine
- Helpottaa kuormitusta
15,69 €
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Fixierpflaster Classic 5mx2,5cm
- Sopii kaikille ihotyypeille
Vahva tarttuvuus ja turvallinen kiinnitys
Helppo repäistä käsin
5,59 €
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Kinder Sensitive, 20 kpl
- Herkkäihoisille
Säilyttää hyvin ja helppo irrottaa
Ei sisällä lateksia
4,19 € (0,21 € / kpl)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Elastic Fingerstrips, 16 kpl
- Sopii kaikille ihotyypeille
- Erittäin pitkä ja erityisen joustava
- Vettä hylkivä ja hengittävä
5,49 € (0,34 € / kpl)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Fixierpflaster Sensitiv 5mx2,5cm
- Herkkälle iholle
- Mukava & Lateksiton
- Kevyt & käsin helposti repäistävä
5,59 €
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Laastarit Paw Patrol, 20 kpl
- Herkälle lasten iholle
- Turvallinen pito
- Pehmuste pienille haavoille
4,19 € (0,21 € / kpl)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Herkkien ihoalueiden laastarit, 20 kpl
- Herkkä iho
- Turvallinen kiinnitys & ilman lateksia
- Yksilöllisesti leikattavissa
5,79 € (0,29 € / kpl)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Herkkä laastari
- Herkkä ihoon sopiva
- Turvallinen pito & ilman lateksia
- Yksilöllisesti leikattava
6,09 €
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Joustavat laastarista, 20 kpl
- Erittäin joustavat & venyvät
- Vahva liimaus & hengittävä
- Ei sisällä lateksia
6,09 € (0,30 € / kpl)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Suojaa antava nilkkatuki
- 360° tuki
- Yksilöllinen ja säädettävä paine
- Kuormitusta vähentävä
14,69 €
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Ensiapulaastari Mix-Pack, 20 kpl
- Kaikille ihotyypeille
- Erikokoisia ja erilaisia vaihtoehtoja
- Lateksittomia ja jokapäiväiseen käyttöön sopivia
4,19 € (0,21 € / kpl)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä
Hansaplast Känsäpaineensuojarenkaat kiinnityslaastarina, 20 kpl
- Erityisen pehmeä ja itsekiinnittyvä
- Suojaa paineelta ja herkälle iholle
- Helppo ja turvallinen käyttää
8,39 € (0,42 € / kpl)
Toimitus 13. lokakuuta mennessä