Hansaplast-jalkojenhoito

Suodata & lajitella

Hinta Merkit
Suodata

Jalkojen hoito: 3 tuotetta

Hansaplast Tehohoitovoide kovettuneelle iholle

Hansaplast Tehohoitovoide kovettuneelle iholle, 75 ml

  • Kuiville, rasittuneille jaloille
  • Erityisen hoitava
  • Voi ehkäistä kovettumien muodostumista
10,49 € (139,87 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Hansaplast Känsälaastarit

Hansaplast Känsälaastarit, 8 kpl

  • Sopii ärtyneelle iholle
  • Paineenlievitys & Pysyvyys
  • Sisältää salisyylihappoa
6,59 € (0,82 € / kpl)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Känsäpaineensuojarenkaat kiinnityslaastarina

Hansaplast Känsäpaineensuojarenkaat kiinnityslaastarina, 20 kpl

  • Erityisen pehmeä ja itsekiinnittyvä
  • Suojaa paineelta ja herkälle iholle
  • Helppo ja turvallinen käyttää
8,39 € (0,42 € / kpl)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä