Pure Encapsulations naiset ja lapset

Naisten ja lasten elimistöillä on yksilölliset tarpeet. Nämä tuotteet on suunniteltu naisille ja lapsille vastamaan heidän tarpeitaa. 

Suodata & lajitella

Hinta Koostumus Allergeenit Tuotteiden ominaisuudet Kenelle
Suodata

Naiset ja lapset: 11 tuotetta

pure encapsulations Folaatti 400

pure encapsulations Folaatti 400, 90 kapselia

  • Foolihappo biologisesti aktiivisena folaattina
  • Kun on toiveita perheenlisäyksestä ja tarve on lisääntynyt
  • Tehokas
32,49 € (1.805,00 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

pure encapsulations Kollageeni plus

pure encapsulations Kollageeni plus, 140 g

  • Nautakollageenihydrolysaattia
  • Täydennetty C-vitamiinilla, sinkillä ja kuparilla
  • Vapaa transrasvoista ja kovetetuista rasvoista
71,49 € (510,64 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

pure encapsulations EPA/DHA liquid

pure encapsulations EPA/DHA liquid, 200 ml

  • Friend of the Sea -sertifioitu
  • Luonnollinen sitruuna-aromi
  • Laktoositon ja gluteeniton
67,99 € (339,95 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

pure encapsulations Karpalo D-Mannoosi

pure encapsulations Karpalo D-​Mannoosi, 37 g

  • Vapaa makeutusaineista ja aromeista
  • Makea maku
  • C-vitamiini ja sinkki
29,49 € (797,03 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

pure encapsulations Raskauskaava

pure encapsulations Raskauskaava, 60 kapselia

  • Optimaalisesti tasapainotettu koostumus
  • Sisältää magnesiumia, rautaa, seleeniä, jodia ja sinkkiä
  • Sisältää BCAA:a
40,49 € (674,83 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

pure encapsulations B12 Folate Sulava

pure encapsulations B12 Folate Sulava, 90 imeskelytablettia

  • Aktivoitunut B12-vitamiini Metafolin®-muodossa
  • B12 metyylikobalamiinina
  • Foolihappo kalsium-L-metyylifolaattina Metafolin®:sta
35,99 € (1.384,23 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

pure encapsulations Inositoli Kompleksi

pure encapsulations Inositoli Kompleksi, 30 kapselia

  • Myo-inositolia
  • D-Kiro-inositolia
  • Vegaaniset kapselit
38,49 € (1.603,75 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

pure encapsulations Lasten nestemäinen D3-vitamiini

pure encapsulations Lasten nestemäinen D3-​vitamiini, 10 ml

  • Yksilöllisesti annosteltavissa 0-16-vuotiaille
  • Tukee luita, immuunijärjestelmää, hampaita
  • Ei lisäaineita
19,29 € (1.929,00 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

pure encapsulations Lasten Immun Gummit

pure encapsulations Lasten Immun Gummit, 60 Kummit

  • Sisältää D-vitamiinia ja sinkkiä
  • Ei lisättyä sokeria
  • Ei sisällä liivatetta
36,49 € (241,66 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

pure encapsulations DHA Junior

pure encapsulations DHA Junior, 60 kapselia

  • Luonnollinen sitruunan maku
  • Tärkeitä omega-3-rasvahappoja
  • Voidaan niellä tai pureskella
30,40 € 34,49 € (596,08 € / kg)

Ei saatavilla tällä hetkellä

pure encapsulations Meno Formula

pure encapsulations Meno Formula, 60 kapselia

  • Hormoneista vapaa
  • B-vitamiineilla
  • Sisältää isoflavoneja ja humalaa
47,49 € (949,80 € / kg)

Ei saatavilla tällä hetkellä