Upeita tarvikkeita kuntoiluun

Hyvät varusteet treeneihin

Tee ostoksia kategorioiden avulla.

Suodata & lajitella

Hinta Highlights Merkit Tuotteiden ominaisuudet
Suodata

Fitness -tarvikkeet: 1–30 / 40 tuotteesta

Kintex Kinesiologiateippi Classic

Kintex Kinesiologiateippi Classic, punainen

  • Saatavana eri väreinä
  • Hyvä venyvyys
  • Edistää kehon rakennetta
6,89 € 11,49 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Nasara Elastinen teippi 5 cm x 5 m

Nasara Elastinen teippi 5 cm x 5 m, musta

  • Lempeä iholle
  • Hengittävä
  • Päästää veden läpi
6,29 € 10,49 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

STRYVE Towell+ Pro

STRYVE Towell+ Pro, All Black

  • Monissa eri väreissä
  • Magneettikiinnikkeellä
  • Mitat: 105 cm x 42,5 cm
22,19 € 36,99 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Vetain Tablettirasia - 7 päivää

Vetain Tablettirasia -​ 7 päivää

  • 7 tilavaa lokeroa
  • Tarkka silikonisulkija
  • Suoja valolta & kosteudelta
20,99 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

STRYVE Towell+ Micro

STRYVE Towell+ Micro, All Black

  • Valmistettu mikrokuiduista
  • Vetoketjullinen tasku
  • Mitat: 105 cm x 42,5 cm
15,89 € 26,49 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Ulla - muistuttaa milloin pitää juoda

Ulla Ulla -​ muistuttaa milloin pitää juoda, kaktus

  • Muistuttaa ystävällisesti juomisen tärkeydestä
  • Antaa muistutuksen säännöllisin väliajoin
  • Sopii kaikkiin pulloihin ja laseihin
24,99 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

YOGACLEANER Joogamaton puhdistusaine, rosmariini

YOGACLEANER Joogamaton puhdistusaine, rosmariini, 60 ml

  • Poistaa bakteerit
  • Poistaa pahat hajut
  • Kuivuu nopeasti
4,93 € 5,19 € (82,17 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

YOGACLEANER Joogamaton puhdistusaine, veriappelsiini

YOGACLEANER Joogamaton puhdistusaine, veriappelsiini, 60 ml

  • Poistaa bakteerit
  • Poistaa pahat hajut
  • Kuivuu nopeasti
4,93 € 5,19 € (82,17 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Vetain Ruostumaton teräksinen kauha 15 g

Vetain Ruostumaton teräksinen kauha 15 g

  • 15 g tilavuus
  • Kestävä materiaali
  • Astianpesukoneessa pestävä
5,29 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

ironMaxx XXL mittalusikka

ironMaxx XXL mittalusikka, pinkki

  • Tärkeä lisävaruste
  • Sopii erinomaisesti proteiinipulverin käyttöön
  • Mittataulukko
1,98 € 2,09 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Best Body Nutrition Annostelupumppu

Best Body Nutrition Annostelupumppu

  • Sopii 1000 ml:n pullolle
  • Vital-, aminoneste- ja L-karnitiininestejuomille
6,09 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Life Light Alpensegen Suihkepää

Life Light Alpensegen Suihkepää

  • Käytettäväksi aurasuihkeena
  • Suoraan suuhun
  • Hierontaan
1,70 € 1,79 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Squeezy Liquid Dispenser

Squeezy Liquid Dispenser

  • Käytännöllinen mitta-asteikko
  • Uudelleenkäytettävä
  • Erityinen nestekorkki
10,39 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Best Body Nutrition Tablettilaatikko

Best Body Nutrition Tablettilaatikko

  • 5 lokeroa
  • Kovaa muovia
  • Konepesunkestävä
2,09 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Sagaform Nautic pellava-viinilaukku

Sagaform Nautic pellava-​viinilaukku

  • Pellavatyyli
  • Kahdelle viinipullolle
  • Korkealaatuinen tuote
20,09 € 33,49 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Sagaform City kylmälaukku, korkea

Sagaform City kylmälaukku, korkea, harmaa

  • Valmistettu tukevasta polyesteristä
  • Täydellinen khdelle viinipullolle
  • Koko: 22 x 11 x 36 cm
33,49 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Qwetch Isoterminen eväsrasian kahva, 850 ml

Qwetch Isoterminen eväsrasian kahva, 850 ml, Ruostumaton teräs

  • Pitää ruoan lämpimänä jopa 5 tuntia
  • Liukumaton
  • BPA-vapaa
51,49 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Scholl GelActiv Everyday -pohjalliset

Scholl GelActiv Everyday -​pohjalliset, S (35,5-​40,5) (1 pari)

  • Ihanteellinen vapaa-ajan kenkiin
  • Yksilöllinen istuvuus
  • Pehmeä pehmustus
14,90 € 15,69 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

black + blum Stainless Steel Lunch Box, pieni rasia

black + blum Stainless Steel Lunch Box, pieni rasia, Olive

  • Tiivis kansi
  • Muoviton
  • Tilavuus: 600 ml / 20 floz
36,99 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Bake Affair Puuvillakassi ”Onni sopii sinulle”

Bake Affair Puuvillakassi ”Onni sopii sinulle”

  • Kauniisti painettu
  • Sopii arkeen, ostoksille ja muuhun menoon
  • Ihastuttava lahjaidea
15,69 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Scholl GelActiv Work pohjalliset

Scholl GelActiv Work pohjalliset, S (35,5-​40,5) (1 pari)

  • Ihanteelliset työkengille
  • Pehmeä pehmuste
  • Yksilöllinen istuvuus
15,69 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

YOGACLEANER Joogamaton puhdistusaine lime

YOGACLEANER Joogamaton puhdistusaine lime, 60 ml

  • Luomusertifioitu
  • Voimakkaat, luonnolliset aineet
  • Desinfioi ja puhdistaa
4,93 € 5,19 € (82,17 € / l)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Siirapppumppu

Siirapppumppu

  • Helppoon annosteluun
  • Muovia
4,69 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

black + blum Lasinen lounaskulho (liuskekivestä)

black + blum Lasinen lounaskulho (liuskekivestä), 600 ml

  • Vuodonkestävä
  • eristävä kuori
  • 750 ml / 25 floz tai 600 ml / 20 floz
35,99 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

ENZBORN Pumppu 1 litran kanisterille

ENZBORN Pumppu 1 litran kanisterille

  • Sopii kaikkiin ENZBORN 1 L kanistereihin
  • Puhdas ja tarkka annostelu
  • Helppo käyttää arjessa
3,59 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

GAIAM Cargomattolaukku NIAGARA kirjailtu

GAIAM Cargomattolaukku NIAGARA kirjailtu