Suuri valikoima tuotteita urheilijoille

Valmistettu ainesosista, jotka tekevät hyvää kehollesi

Tee ostoksia kategorioiden avulla.

Suodata & lajitella

Hinta Highlights Merkit Koostumus Treenitavoite Allergeenit Tuotteiden ominaisuudet
Suodata

Urheiluravitsemus: 1–30 / 376 tuotteesta

ironMaxx Vegan 30 patukka

ironMaxx Vegan 30 patukka, Chocolate (35 g)

  • 26% proteiinia per patukka
  • Palmuöljytön
  • Puhtaasti kasviperäinen
1,09 € (31,14 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Alnatura Luomu Mango-kaurapatukka

Alnatura Luomu Mango-​kaurapatukka, 60 g

  • Täysjyväkauraa & kuivattua mangoa
  • Pehmeä, & trooppinen
  • Makeutta riisisiirapista
1,49 € (24,83 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Protein+ Low Sugar -patukka

Protein+ Low Sugar -​patukka, Vanilla (35 g)

  • 10 g proteiinia per patukka
  • Vain enintään 1,6 g sokeria per 35 g patukka
  • Urheilun jälkeen & välipalaksi
1,69 € (48,29 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

  • Sopii ennen voimaharjoittelua
  • Mahtava maku
  • Korkea laatu
175,99 € (77,73 € / kg)

Ilmainen toimitus 20. lokakuuta asti

CLIF Energiapatukka

CLIF Energiapatukka, Blueberry Crisp (68 g)

  • Ainutlaatuisia makuja
  • Ei sisällä glukoosi-fruktoosisiirappia
  • Makeutettu riisi- ja sokeriruokosiirapilla
3,09 € (45,44 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

30 % Proteiinia sisältävä patukka

30 % Proteiinia sisältävä patukka, Vanilla-​Caramel Crisp (55 g)

  • Runsaasti korkealaatuista proteiinia
  • Erinomainen maku
  • Erikoishinta alkaen 15 patukkaa à 55 g
2,46 € 2,59 € (44,73 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Raab Vitalfood Hernesproteiinijauhe Bio

Raab Vitalfood Hernesproteiinijauhe Bio, 100 g

  • Ympäristöystävällinen proteiinilähde
  • Sisältää kaikki 8 välttämätöntä aminohappoa
  • Gluteeniton ja laktoositon
7,78 € 8,19 € (77,80 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

More Nutrition Protein Iced Coffee

More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g)

  • Jopa 19 g proteiinia per annos
  • Ei lisättyä sokeria
  • Sisältää aitoa pikakahvia
22,99 € (76,63 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

ESN Designer Whey Protein

ESN Designer Whey Protein, Kanelimurot (300 g)

  • Jopa 25 g proteiinia annosta kohden
  • Yhdistelmä konsentraattia ja isolaattia
  • Sopii shakeihin, puuroihin ja muihin ruokiin
18,59 € (61,97 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Alnatura Luomu-myslipatukka, vaahtera ja taateli

Alnatura Luomu-​myslipatukka, vaahtera ja taateli, 150 g

  • Kaurahiutaleet pohjana
  • Luomulaatu
  • Vegaaninen
2,09 € (13,93 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Vetain Vegaaninen Luomu-Proteiini

Vetain Vegaaninen Luomu-​Proteiini, Vanilja (540 g)

  • Eri makuvaihtoehdot
  • Täysin kasvipohjainen resepti
  • Ei sisällä gluteenia tai soijaa
34,49 € (63,87 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Raab Vitalfood Lupiinin Proteiinijauhe Luomu

Raab Vitalfood Lupiinin Proteiinijauhe Luomu, 500 g

  • Ilman lisäaineita – 100 % puhdas
  • Monikäyttöinen resepteissä
  • Proteiinipitoinen ruokavalioon
14,39 € (28,78 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

52 % Protein Plus patukka

52 % Protein Plus patukka, Cookies & Cream (50 g)

  • Vähän sokeria
  • Ei aspartaamia
  • Edullinen hinta alkaen 20 patukkaa à 50 g
2,93 € 3,09 € (58,60 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Atombody Riisipuuro, 500g

Atombody Riisipuuro, 500g, Chocotella (500 g)

  • Valmis vain 2 minuutissa
  • 100 % luonnollista riisijauhoa
  • Vegaaninen & ilman lisättyä sokeria
4,97 € 8,29 € (9,94 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Sponser® Sport Food Senior Protein

Sponser® Sport Food Senior Protein, Chocolate (455 g)

  • Runsaasti kollageenia ja HMB:a
  • Gluteeniton
  • LIsätty D-vitamiinia.
43,49 € (95,58 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

nutri + Vegaaninen 3K-proteiinijauhe

nutri + Vegaaninen 3K-​proteiinijauhe, Mansikkakerma (1.000 g)

  • Vähintään 22 g proteiinia per annos
  • Kermainen koostumus, herkullisen makea
  • Yhdistelmä 3 proteiinilähteestä
33,99 € (33,99 € / kg)

Ei saatavilla tällä hetkellä

CRISPY Vegaaninen Proteiinipatukka - 12 kpl:n pakkaus

Vetain CRISPY Vegaaninen Proteiinipatukka -​ 12 kpl:n pakkaus, Brownie (12 patukkaa)

  • 100 % kasviperäiset ainesosat
  • Vähintään 12 g proteiinia per patukka
  • Pakkaus 100 % kierrätettävä
34,49 € (52,26 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Sponser® Sport Food High Energy Bar

Sponser® Sport Food High Energy Bar, Berry (45 g)

  • Hiilihydraattien kanssa
  • Valmistettu Sveitsissä
  • Lisätty ylimääräistä proteiinia
2,29 € (50,89 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Multipower Protein Layer patukka

Multipower Protein Layer patukka, Caramel Peanut Crunch (50 g)

  • Vähäkalorinen
  • Matala sokeripitoisuus
  • Valmistettu ilman kollageenia
2,84 € 2,99 € (56,80 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

ironMaxx 100% Heraproteiini

ironMaxx 100% Heraproteiini, Banaani-​jogurtti (900 g)

  • Vähän sokeria
  • Ei aspartaamia
  • Erittäin hyvin liukeneva
41,31 € 43,49 € (45,90 € / kg)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

All Stars Snack Bar Protein -patukka

All Stars Snack Bar Protein -​patukka, Mansikka (35 g)

  • Rapea suklaapäällyste
  • Pehmeä proteiinipitoinen täyte
  • Ei sisällä aspartaamia
1,39 € (39,71 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Ketofabrik Mansikkasuklaapatukka

Ketofabrik Mansikkasuklaapatukka, 1 kpl

  • 1 g sokeria patukkaa kohden
  • Kasvisruokavalioon sopiva
  • 3,6 g nettohiilihydraatteja patukkaa kohden
1,69 €

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Protein Soft Core

Protein Soft Core, Exotic Cream (48 g)

  • Rapeita paloja
  • Ei lisättyä sokeria
  • Täydellinen välipalaksi mukaan
2,39 € (49,79 € / kg)

Toimitus 21. lokakuuta mennessä

Govinda Riisiproteiinijauhe

Govinda Riisiproteiinijauhe, 400 g

  • Luonnollinen proteiinilähde
  • Valmistettu ruskeasta riisistä
  • Neutraali maku
13,39 € (33,48 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Vilgain Kirkas kasvipohjainen proteiini

Vilgain Kirkas kasvipohjainen proteiini, Mango și portocală (700 g)

  • 75 % kasviproteiinia
  • Hydrolysoituja hernepeptidejä
  • Makeutettu stevioliglykosideilla
37,49 € (53,56 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

nu3 Vegaaniproteiinipatukka 3K

nu3 Vegaaniproteiinipatukka 3K, 65 g

  • Korkealaatuinen proteiini
  • Erityisen suklainen
  • Ei lisättyä sokeria eikä sukraloosia
1,75 € 2,29 € (26,92 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Multipower 53% Protein Boost

Multipower 53% Protein Boost, Coconut (50 g)

  • Täydentää ruokavalioita
  • Matala sokeripitoisuus
  • Saatavana useita makuja
3,09 € (61,80 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

Multipower Vegan Layer

Multipower Vegan Layer, Peanutbutter (55 g)

  • Sisältää 3 kasviproteiinilähdettä
  • 24% proteiinia per patukka
  • Vain 1 % sokeria
2,99 € (54,36 € / kg)

Toimitus 13. lokakuuta mennessä

nu3 Vegaaninen Proteiini 3K

nu3 Vegaaninen Proteiini 3K, Cookies & Cream (1 kg)

  • Herne-, riisi- ja auringonkukan proteiini
  • Ilman soijaproteiinia ja laktoosia
  • Kermainen koostumus, ilman paakkuja
21,99 € 28,49 € (21,99 € / kg)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94, 850g purkki

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94, 850g purkki, Neutral (850 g)

  • Korkea BCAA-pitoisuus
  • Myös vähäkaloriseen ruokavalioon
  • Puhdas heraproteiini-isolaatti
63,99 € (75,28 € / kg)

Toimitus 12. lokakuuta mennessä

Lihasten kasvatus, painonpudotus tai -hallinta sekä kunnossa pysyminen - tämän luokan tuotteet tukevat lukuisia eri tavoitteita. Aminohapot, proteiinit ja niiden erilaiset muodot takaavat onnistuneet treenit ja antavat keholle kaikki tarvittavat ravinteet ennen treeniä, sen aikana tai jälkeen.