Kaikkea urheiluun ja kuntoiluun

Ihanteellisia tuotteita, jotka tukevat urheilua!

Liikunta ja urheilu ovat tärkeä osa jokapäiväistä elämää. Säännöllinen liikunta lisää kehon tietoisuutta ja auttaa sinua tuntemaan olosi mukavaksi. Oikeat urheilua tukevat ravinteet yhdessä tasapainoisen ruokavalion kanssa on tärkeää terveellisen liikuntaohjelman ylläpitämiseksi. Tuotevalikoima on yhtä monipuolinen ja ainutlaatuinen kuin jokainen urheilija. Aminohapot , proteiinit, voimaa tai kestävyyttä edistävät tuotteet - löydä kaikki lisäravinteet, joita urheilija tarvitsee pitääkseen hauskaa treenin aikana ja saadakseen hyvän olon.

Tee ostoksia kategorioiden avulla.

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Suodata & lajitella

    Hinta Highlights Merkit Koostumus Treenitavoite Allergeenit Tuotteiden ominaisuudet Aminohapot Proteiinityyppi
    Suodata

    Urheilu: 1–30 / 962 tuotteesta

    ironMaxx Vegan 30 patukka

    ironMaxx Vegan 30 patukka, Chocolate (35 g)

    • 26% proteiinia per patukka
    • Palmuöljytön
    • Puhtaasti kasviperäinen
    1,09 € (31,14 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Alnatura Luomu Mango-kaurapatukka

    Alnatura Luomu Mango-​kaurapatukka, 60 g

    • Täysjyväkauraa & kuivattua mangoa
    • Pehmeä, & trooppinen
    • Makeutta riisisiirapista
    1,49 € (24,83 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Protein+ Low Sugar -patukka

    Protein+ Low Sugar -​patukka, Vanilla (35 g)

    • 10 g proteiinia per patukka
    • Vain enintään 1,6 g sokeria per 35 g patukka
    • Urheilun jälkeen & välipalaksi
    1,69 € (48,29 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Kintex Kinesiologiateippi Classic

    Kintex Kinesiologiateippi Classic, punainen

    • Saatavana eri väreinä
    • Hyvä venyvyys
    • Edistää kehon rakennetta
    6,89 € 11,49 €

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264g

    Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate, 2264g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

    • Sopii ennen voimaharjoittelua
    • Mahtava maku
    • Korkea laatu
    175,99 € (77,73 € / kg)

    Ilmainen toimitus 20. lokakuuta asti

    Nasara Elastinen teippi 5 cm x 5 m

    Nasara Elastinen teippi 5 cm x 5 m, musta

    • Lempeä iholle
    • Hengittävä
    • Päästää veden läpi
    6,29 € 10,49 €

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Peeroton MAGNESIUM Professional

    Peeroton MAGNESIUM Professional, herukka (20 pussi)

    • Käytä ilman vettä
    • Suoraan kielelle
    • Magnesium sitraattiseoksella
    10,79 € 13,49 € (107,90 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    CLIF Energiapatukka

    CLIF Energiapatukka, Blueberry Crisp (68 g)

    • Ainutlaatuisia makuja
    • Ei sisällä glukoosi-fruktoosisiirappia
    • Makeutettu riisi- ja sokeriruokosiirapilla
    3,09 € (45,44 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    DIANA hierottava alkoholi mentolilla lasipullossa

    DIANA menthol DIANA hierottava alkoholi mentolilla lasipullossa, 250 ml

    • Virkistykseen ja hierontaan
    • Perinteinen kotihoito
    • Laadukkaat ainesosat
    7,19 € (28,76 € / l)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    30 % Proteiinia sisältävä patukka

    30 % Proteiinia sisältävä patukka, Vanilla-​Caramel Crisp (55 g)

    • Runsaasti korkealaatuista proteiinia
    • Erinomainen maku
    • Erikoishinta alkaen 15 patukkaa à 55 g
    2,46 € 2,59 € (44,73 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    STRYVE Towell+ Pro

    STRYVE Towell+ Pro, All Black

    • Monissa eri väreissä
    • Magneettikiinnikkeellä
    • Mitat: 105 cm x 42,5 cm
    22,19 € 36,99 €

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    DIANA menthol Sport-Balsam

    DIANA menthol Sport-​Balsam, 125 ml

    • Lasipurkissa
    • Virkistävä & ihana tuoksu
    • Ei jätä ihoa rasvaiseksi
    5,29 € (42,32 € / l)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Raab Vitalfood Hernesproteiinijauhe Bio

    Raab Vitalfood Hernesproteiinijauhe Bio, 100 g

    • Ympäristöystävällinen proteiinilähde
    • Sisältää kaikki 8 välttämätöntä aminohappoa
    • Gluteeniton ja laktoositon
    7,78 € 8,19 € (77,80 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    More Nutrition Protein Iced Coffee

    More Nutrition Protein Iced Coffee, Hazelnut Crispy (300 g)

    • Jopa 19 g proteiinia per annos
    • Ei lisättyä sokeria
    • Sisältää aitoa pikakahvia
    22,99 € (76,63 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    ESN Designer Whey Protein

    ESN Designer Whey Protein, Kanelimurot (300 g)

    • Jopa 25 g proteiinia annosta kohden
    • Yhdistelmä konsentraattia ja isolaattia
    • Sopii shakeihin, puuroihin ja muihin ruokiin
    18,59 € (61,97 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Alnatura Luomu-myslipatukka, vaahtera ja taateli

    Alnatura Luomu-​myslipatukka, vaahtera ja taateli, 150 g

    • Kaurahiutaleet pohjana
    • Luomulaatu
    • Vegaaninen
    2,09 € (13,93 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Vetain Vegaaninen Luomu-Proteiini

    Vetain Vegaaninen Luomu-​Proteiini, Vanilja (540 g)

    • Eri makuvaihtoehdot
    • Täysin kasvipohjainen resepti
    • Ei sisällä gluteenia tai soijaa
    34,49 € (63,87 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    DIANA menthol Sport-Balsam Tube

    DIANA menthol Sport-​Balsam Tube, 75 ml

    • Voidemainen
    • Hoitava koostumus
    • Mukaan treenikassiin
    3,39 € (45,20 € / l)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Raab Vitalfood Lupiinin Proteiinijauhe Luomu

    Raab Vitalfood Lupiinin Proteiinijauhe Luomu, 500 g

    • Ilman lisäaineita – 100 % puhdas
    • Monikäyttöinen resepteissä
    • Proteiinipitoinen ruokavalioon
    14,39 € (28,78 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    52 % Protein Plus patukka

    52 % Protein Plus patukka, Cookies & Cream (50 g)

    • Vähän sokeria
    • Ei aspartaamia
    • Edullinen hinta alkaen 20 patukkaa à 50 g
    2,93 € 3,09 € (58,60 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Atombody Riisipuuro, 500g

    Atombody Riisipuuro, 500g, Chocotella (500 g)

    • Valmis vain 2 minuutissa
    • 100 % luonnollista riisijauhoa
    • Vegaaninen & ilman lisättyä sokeria
    4,97 € 8,29 € (9,94 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Sponser® Sport Food Senior Protein

    Sponser® Sport Food Senior Protein, Chocolate (455 g)

    • Runsaasti kollageenia ja HMB:a
    • Gluteeniton
    • LIsätty D-vitamiinia.
    43,49 € (95,58 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    nutri + Vegaaninen 3K-proteiinijauhe

    nutri + Vegaaninen 3K-​proteiinijauhe, Mansikkakerma (1.000 g)

    • Vähintään 22 g proteiinia per annos
    • Kermainen koostumus, herkullisen makea
    • Yhdistelmä 3 proteiinilähteestä
    33,99 € (33,99 € / kg)

    Ei saatavilla tällä hetkellä

    Sponser® Sport Food Liquid Energy PURE

    Sponser® Sport Food Liquid Energy PURE, 70 g

    • Kätevä annostelu
    • Sopii myös joukkuelajeihin
    • Neutraali maku
    3,39 € (48,43 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    CRISPY Vegaaninen Proteiinipatukka - 12 kpl:n pakkaus

    Vetain CRISPY Vegaaninen Proteiinipatukka -​ 12 kpl:n pakkaus, Brownie (12 patukkaa)

    • 100 % kasviperäiset ainesosat
    • Vähintään 12 g proteiinia per patukka
    • Pakkaus 100 % kierrätettävä
    34,49 € (52,26 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Sponser® Sport Food Electrolytes

    Sponser® Sport Food Electrolytes, Lemon (10 poretablettia)

    • Zero-Carb -juoma
    • Helppo valmistaa
    • Rikastettu monilla mineraaleilla
    6,09 € (135,33 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Sponser® Sport Food High Energy Bar

    Sponser® Sport Food High Energy Bar, Berry (45 g)

    • Hiilihydraattien kanssa
    • Valmistettu Sveitsissä
    • Lisätty ylimääräistä proteiinia
    2,29 € (50,89 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    Multipower Protein Layer patukka

    Multipower Protein Layer patukka, Caramel Peanut Crunch (50 g)

    • Vähäkalorinen
    • Matala sokeripitoisuus
    • Valmistettu ilman kollageenia
    2,84 € 2,99 € (56,80 € / kg)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä

    ironMaxx 100% Heraproteiini

    ironMaxx 100% Heraproteiini, Banaani-​jogurtti (900 g)

    • Vähän sokeria
    • Ei aspartaamia
    • Erittäin hyvin liukeneva
    41,31 € 43,49 € (45,90 € / kg)

    Toimitus 12. lokakuuta mennessä

    ENZBORN Polttava paholaisen salva

    ENZBORN Polttava paholaisen salva, 200 ml

    • Itsestään lämpenevä
    • Geelimäinen koostumus
    • Imeytyy nopeasti
    9,39 € (46,95 € / l)

    Toimitus 13. lokakuuta mennessä