TEEKANNE NamasTee Kurkun hellijä -luomutee, 15 teepussia (27 g)

Ayurvedinen luomuteesekoitus

2,96 € 3,29 € -10%

(109,63 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 15 teepussia

Vielä 4 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 14. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Lakritsijuurella
  • Fenkolia ja timjamia
  • Tietoisiin teehetkiin

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: TEEKANNE Luomu NamasTee Mausteinen chai, 15 teepussia (30 g)

TEEKANNE NamasTee Kurkun hellijä -luomutee, 15 teepussia (27 g) 2,96 € (109,63 € / kg)
TEEKANNE Luomu NamasTee Mausteinen chai, 15 teepussia (30 g) 2,96 € (98,67 € / kg)
Kokonaishinta: 5,92 €
Kuvaus

Nauti päivittäisistä omista hetkistäsi teekupillisen äärellä. Lakritsijuuri, fenkoli ja timjami antavat teelle täyteläisen ja aromikkaan maun. Täydellinen valinta hetkiin, jolloin voit rauhoittua, kääntyä hetkeksi itseesi ja nauttia jokaisesta kulauksesta.

Tuotenro.: XPI-TK-77226
Sisältö: 27 g
EAN: 5901086077229
Valmistajan nro: 077226
Merkki: TEEKANNE
tee: Teepussit
Tuotelajit: Teet
Säilytysohjeet: Säilytä viileässä ja kuivassa
Ainesosat

41 % Süßholz (Glycorrhiza glabra), 20 % fenkoli, kaneli (Cinnamomum), Orangenschale, inkivääri, 6 % Thymian

Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 ml[1]
energia 4 / 1 kj / kcal
rasva 0 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 0 g
hiilihydraatit 0,2 g
  josta sokeri 0 g
proteiini 0 g
suola 0 g
  1. bei einer Zubereitung eines Beutels mit 200 ml Wasser
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Itävalta, www.teekanne.at/de-at

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta TEEKANNE NamasTee Kurkun hellijä -luomutee

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder