TEEKANNE Luomu NamasTee Metsäkylpy, 15 teepussia (30 g)

Ayurvedinen luomusekoitus

2,96 € 3,29 € -10%

(98,67 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 15 teepussia

Jälleen varastossa alkaen 16. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus maanantaina, 26. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Erikoisjulkaisu
  • Piparminttua, rosmariinia ja paljon muuta
  • Sisältää lakritsijuurta

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: TEEKANNE NamasTee Kurkun hellijä -luomutee, 15 teepussia (27 g)

TEEKANNE Luomu NamasTee Metsäkylpy, 15 teepussia (30 g) 2,96 € (98,67 € / kg)
TEEKANNE NamasTee Kurkun hellijä -luomutee, 15 teepussia (27 g) 2,96 € (109,63 € / kg)
Kokonaishinta: 5,92 €
Kuvaus

Uppoudu kaikilla aisteillasi tuoksuvien metsien tunnelmaan japanilaisen Shinrin Yoku -ajatuksen mukaisesti. TEEKANNEn NamasTee Metsäkylpy hurmaa miellyttävällä metsäisellä tuoksullaan ja ilahduttaa mausteisella, raikkaan minttuisella maullaan.

Tuotenro.: XPI-TK-76291
Sisältö: 30 g
EAN: 5901086076291
Valmistajan nro: 076291
Merkki: TEEKANNE
tee: Teepussit
Tuotelajit: Teet
Säilytysohjeet: Säilytä viileässä ja kuivassa
Ainesosat

40 % Pfefferminze, 32,9 % Zitronengras, 10 % Rosmarinblätter, 8 % Süßholz (Glycorrhiza glabra), pippuri, Thymian, Tulsi, Kiefernsprossen

Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 ml[1]
energia 4 / 1 kj / kcal
rasva 0 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 0 g
hiilihydraatit 0,2 g
  josta sokeri 0 g
proteiini 0 g
suola 0 g
  1. bei einer Zubereitung eines Beutels mit 200 ml Wasser
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Itävalta, www.teekanne.at/de-at

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta TEEKANNE Luomu NamasTee Metsäkylpy

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder